Діяльність

Підприємство створене з метою організації та здійснення комплексу заходів, спрямованих на збереження лісових та інших насаджень від негативного впливу шкідників та хвороб лісу, господарської діяльності, інших біотичних і абіотичних чинників навколишнього природного середовища та контролю за додержанням норм, правил та інших нормативно-правових актів з питань ведення лісового господарства.

Юридична адреса: Україна 08500, Київська область, м. Фастів, вул. Захисників України, 45.

Фактична адреса: 08500, Київська область, м. Фастів, вул. Захисників України, 45.

У зв’язку із реорганізацією деяких державних спеціалізованих лісозахисних підприємств та відповідно до наказів Держлісагенства від 06.04.2023 № 321, та 322 ДСЛП «Вінницялісозахист» та ДСЛП «Рівнелісозахист»  було приєднано до  ДСЛП «Київлісозахист». Зоною діяльності відповідно до наказу Держлісагенства від 21.04.2023 №341 визначено Волинську, Вінницьку, Житомирську, Рівненську, Хмельницьку, Київську області та м. Київ.

На договірній основі підприємство здійснює свою діяльність в насадженнях інших власників, лісокористувачів, балансоутримувачів, юридичних та фізичних осіб на всій території України.

Основними напрямками діяльності Підприємства є:

  • 1. Організація та проведення рекогносцирувальних та інших лісопатологічних обстежень лісових насаджень, обліків чисельності шкідників лісу, визначення збудників хвороб та інших аналогічних робіт з метою визначення санітарного стану лісових насаджень.
  • 2. Організація та проведення стаціонарного нагляду за шкідниками та хворобами лісу, складання довгострокових і короткострокових прогнозів виникнення спалахів масових розмножень осередків шкідників та їх розповсюдження.
  • 3. Підготовка рекомендацій щодо попередження, локалізації і ліквідації осередків масового розмноження шкідників та хвороб лісу.
  • 4. Проведення обстежень лісових насаджень, в яких проектуються заходи з поліпшення санітарного стану чи інші лісогосподарські заходи та їх погодження.
  • 5. Обстеження стану лісових насаджень у смугах відведення автодоріг та полезахисних лісових смугах, інших захисних насадженнях лінійного типу, проведення зйомки, відведення дерев в рубку та їх матеріально-грошова оцінка.
  • 6. Обстеження в складі комісії стану зелених насаджень у населених пунктах України з обліком дерев, що підлягають видаленню та проведення відповідних розрахунків.
  • 7. Обстеження земельних ділянок (лісових і нелісових).