Відповідно до наказу Мінлісгоспу України від 15.06.1987 року була створена Київська міжобласна станція захисту лісу на базі Білоцерківського держлісгоспу.

Відповідно до наказу Мінлісгоспу України від 14.02.1992 року № 23 «Про вдосконалення управління захисту лісів від шкідників та хвороб» створено Київське спеціалізоване лісозахисне  підприємство, яке засноване на державній власності.

Перейменоване у державне спеціалізоване лісозахисне підприємство «Київлісозахист» наказом Державного комітету лісового господарства України від 19.01.2006 року № 6 «Про удосконалення структури служби лісозахисту», належить до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України.

Наказом Державного агентства лісових ресурсів України № 311 від 31.10.2013 року «Про  вдосконалення структури управління»  державне спеціалізоване лісозахисне підприємство «Київлісозахист» виведене із сфери управління державного спеціалізованого лісозахисного об’єднання «Центрлісозахист» та підпорядковане безпосередньо Державному агентству лісових ресурсів України.